Adidas MiCoach Speedcell

miCoach SPEED CELL™

Dosažený čas není jediný výsledek, který se počítá. Pouze miCoach SPEED_CELL™ ti poskytne rozhodující údaje o tom, jak se ti při běhu dařilo. SPEED_CELL™ má kapacitu až 8 hodin na zaznamenávání rychlosti, zrychlení, vzdálenosti a tempa, takže dokáže s konečnou platností potvrdit, kdo je nejrychlejší.

Dokonale zapadne do bot či tenisek kompatibilních s miCoach (a na veškerou ostatní obuv je tu spona na tkaničky). Když chceš světu ohlásit, že se ti opravdu daří, můžeš dokonce pomocí telefonu iPhone a aplikace miCoach Connect bezdrátově zesynchronizovat údaje přímo ze hřiště.

Jak začít pracovat s MiCoach Speedcell.

 1. Zaregistruj se: micoach.com
      Vyber si aplikaci kompatibilní se SPEED_CELL™ (pro iPod a iPhone)
      NEBO
      Stáhni si/spusť aplikaci miCoach Manager (pro PC/MAC)
 2. Vlož miCoach CONNECT pro iPod a iPhone nebo pro PC/Mac
 3. Připni si nebo vlož SPEED_CELL™
 4. Spáruj svůj SPEED_CELL™. Chceš-li SPEED_CELL™ aktivovat, jemně na něj poklepej nebo zahýbej nohou
 5. Hraj, trénuj, zlepšuj se! Data se automaticky nahrávají
 6. Synchronizuj svá data

KOMPATIBILNÍ MODELY KOPAČEK ADIDAS S MICOACH SPEEDCELLEM.

Testování MiCoach 16.2.2012 v MiCoach Aréně.

V jeden den vyrazilo 40 lidí z řad Sportisima směr Praha, kde probíhalo pro naše zaměstance školení o Adidas MiCoach. Hned u vstupu jsme dostali informační kartičky a barevné náramky, které nás rozřadili do 4 týmů podle barev, které se používají v MiCoach zónách, kde označují tepovou zónu(červená, žlutá, zelená a modrá). Na stolech pro všechny účastníky byl připraven Work Book, kde jsme si během školení poctivě zapisovali veškeré informace, tak aby naše znalosti byly co nejširší. V průběhu školení jsme se dozvěděli vše o MiCoach produktech a na závěr byla předtavena novinka MiCoach Speedcell. Jedná se o novinku, která dá Vašim kopačkám (botám) mozek a to doslova. Díky tomuto čipu můžete vyhodnocovat Vaše tréninky, kde uvidíte maximální rychlost, uběhnutou vzdálenost, rychlostní zóny, počet sprintů a celkový čas tréninku. To vše dokáže nový Speedcell v praxi. Vše jsme si mohli po školení vyzkoušet v dovednostních hrách a ve vzájemném florbalovém zápasu. Důkazem je vyhodnocení, které najdete níže. Věřím, že naše nabrané zkušenosti Vám budeme moci předat osobně na prodejnách a nebo na produktové lince eshopu.


vyhodnocení zápolení v micoach aréně

E-mail: eshop@sportisimo.cz
Telefon: +420226254894 *
* Jedná se o tzv. "bílou linku", která je zpoplatněna. Více informací zde.
Jsme Vám k dispozici v pracovní dny: od 8:00 do 17:30