Správný výběr kopaček Nike

Vybíráš své nové kopačky Nike a nevíš, jaký model je pro tebe ten správný? Pokud víš, na jaký post Tě dává tvůj trenér, tak vybírej ten správný model podle nákresu níže, který Ti pomůže vybrat modelovou řadu pro tebe. Věškeré modelové řady máme pro tebe podrobně popsané, aby tvůj výběr byl co nejpřesnější.

Nike rozložení kopaček po hřišti

Představení nové kolekce kopaček Nike.


T90 LASER IV - model pro útočníky.

Hlavním cílem při výrobě kopaček T90 Laser IV bylo vyhovět technickým požadavkům . Kopačka je o 20 % lehčí než předchozí model a její elegantní silueta zajistí hráči lepší padnutí a cit pro míč. Nový design bot stojí na perfektně vypracované špičce s přizpůsobivým povrchem, který je rozčleněn na ohebné proužky, díky kterým je kop přirozenější a přesnější. Menší lamely pak hráči usnadní dát faleš a zajišťují lepší kontakt s míčem. Nová verze je k dostání v barvách Dark Grey a Solar Red.


Wayne Rooney kopačky Nike Total 90 Laser IV FGV kopačkách T90 hraje Wayne Rooney, který se Vám pokusí tento model co nejvíce přiblížit.

Vlastnosti kopaček: přesnost a razance

Kopyto: středně široké

Kolíky: symetricky rozmístěné kolíky jsou zostřené, coz zvýšilo přilnavost k hrací ploše, snížilo její hmotnost a vylepšilo pohybovou flexibilitu hráče. Křížový spoj stabilizuje chodidlo při pohybech do stran a rovnoměrně rozkládá hmotnost těla na všechny kolíky.

Svršek: lehká syntetická kůže, poskytuje noze pohodlí a lepší konatkt s míčem. Boční vázání zajišťuje větší plochu kopu.

Hmotnost: cca 280 g při velikosti 10 US.
Nike TIEMPO LEGEND IV FG - model pro ofenzivní záložníky.


Kopačky Tiempo Legend IV Elite jsou vyrobeny z luxusní kůže, která je odolná, měkká a zaručuje hráčům maximální pohodlí. Kombinací bezkonkurenčního citu pro míč s inovacemi, jako je deska z karbonových vláken, svršek s technologií Flywire a postavení hrotů, vznikla znovuzrozená legenda. Jedná se o zatím nejlehčí kopačku z řady Tiempo, která je o 20 g lehčí než její předchůdce. Barvami pro rok 2012 jsou bílá a červená metalíza.

Gerard Pique

V kopačkách TIEMPO hraje Gerard Pique, který se Vám pokusí tento model co nejvíce přiblížit.

Vlastnosti: cit, dotek, klasika + modernost

Kopyto: střední

Kolíky: kolíky nové generace vyrobené z materiálu s rozdílnou hustotou - jádro tvrdé zvyšuje rychlost, stabilitu při změnách směru. Centrální kolíky v oblasti nártu usnadňují zrychlení v přímém směru a pomáhají omezit tlak ostatních kolíků.

Svršek: přední část je z klokaní kůže, má klasický vzhled a přináší skvělý cit pro míč. Zadní a horní část svršku je ze syntetické kůže Kanga-Lite zabraňující prosáknutí vody.

Hmotnost: cca 256 g pro velikost 10 US

NIKE MERCURIAL VAPOR FG - model pro krajní záložníky.


Sedmá generace kopaček Mercurial je vybavena přizpůsobivým systémem pro optimální kontakt s povrchem a responzivitu. Kopačky zaručují možnost využít všechny střelecké příležitosti. Strategicky umístěné podlouhlé hroty se zaříznou do povrchu a umožňují rychlé změny směru, zatímco design podešve na špičce zaručuje extra sílu při odrazu a prvních kritických krocích, kdy hráč nabírá strhující rychlost. Celkově vzato tato designová řešení přinášejí větší rychlost ve všech směrech. Druhá generace technologie Nike Flywire zabudovaná do svršku s elegantními křivkami poskytuje pevné a dynamičtější padnutí při nízké hmotnosti. Abychom se drželi zářivých barev, model pro tuto sezónu je vyroben ve fialové metalíze.

Alexandre Pato

V kopačkách MERCURIAL hraje Alexandro Pato, který se Vám pokusí tento model co nejvíce přiblížit.

Vlastnosti: nízká hmotnost, větší rychlost, zrychlení

Kopyto: úzké

Kolíky: šířeji umístěné kolíky v přední části boty přinášejí lepší start a zvyšují přilnavost. Všechny kolíky jsou ostřejší, ty vzadu navíc navrtané pro snížení hmotnosti. Na patě jsou 4 kolíky nahrazeny 2 úzkými, aby bylo minimalizováno usazení fragmentů hrací plochy na kolících. 

Svršek: modifikovaný materiál Teijin je měkký, lehčí a zajišťuje lepší cit nohy. Velmi plochá špička boty umožňuje rychlejší a účinější průnik chodidla pod míč.

Hmotnost: cca 185g u velikosti 10 US
NIKE CTR 360 - model pro střední záložníky.

Kopačky Nike CTR360 Maestri II Elite jsou navrženy pro hráče, který chce k ontrolovat tempo pomocí přesných přihrávek, diktovat rychlost hry a vytvářet příležitosti – to je pro špičkového záložníka nezbytnost. Svršek ze syntetické kůže Kanga-Lite zaručuje optimální pohodlí a padnutí; tlumící zóny a polštářky pro zpracování míče a přihrávání jsou zárukou dokonalého prvního doteku. Zlepšují kontrolu nad míčem a přesnost přihrávek. Jedinečný asymetrický design šněrování vytváří větší zónu pro optimální kontrolu nad míčem a skvělý cit. Podrážka zaručuje neskutečnou návratnost energie a sílu, zatímco podlouhlé hroty se postarají o optimální kontakt s povrchem. 

Andres Iniesta

V kopačkách CTR 360 hraje Andres Iniesta , který se Vám pokusí tento model co nejvíce přiblížit.

Vlastnosti: plná kontrola

Kopyto: střední

Kolíky: kruhové rozložení kolíků v oblasti nártu umožňuje kontrolu nad míčem při zpracování. Ostřejší a silnější kolíky v zadní části boty stabilizují patu v okamžiku, kdy se na ní přenáší váha těla a zajišťuje tak dokonalou stabilitu.

Svršek: lehká syntetická kůže Kanga Lite nepohlcuje vlhkost a zaručuje pohodlí. Boční pěnové panely v přední části svršku zajišťují plnou kontrolu nad míčem.

Hmotnost: cca 256 g
E-mail: eshop@sportisimo.cz
Telefon: +420226254894 *
* Jedná se o tzv. "bílou linku", která je zpoplatněna. Více informací zde.
Jsme Vám k dispozici v pracovní dny: od 8:00 do 17:30